wtorek, 23 września 2014

Satanizm - pedofilia, mordy i molestowanie

Sataniści-pedofile zmusili nastolatkę do seksu z niemal 2 tysiącami mężczyzn 


To, co przeżyła Annabell Forest w dzieciństwie to prawdziwe piekło! Jej matka wciągnęła ją do sekty oddającej cześć szatanowi. Członkowie sekty kultywującej ideologię satanistyczną Aleistera Crowleya robili prawdziwe orgie seksualne, a do grupowego seksu wykorzystywali także dzieci. Koszmar 18-letniej dziś Annabell skończył się, gdy dziewczyna uciekła z tego crowleyowskiego piekła na ziemi! Colin Batley (przywódca satanistów w Walii) i Jacqueline Marling (matka Annabell) zostali w 2011 roku skazani na długoletnie kary więzienia za satanistyczną zbrodnię gwałcenia i zmuszania dziecka do seksu grupowego. Ideologie nawiązujące do wolnego seksu i pedofilii mają jakoś wielkie wzięcie wśród osób o skłonnościach pedofilskich i satanistycznych. 

Pedofil satanista Colin Batley
Annabelle Forest, obecnie 18-letnia dziewczyna, za sprawą swojej matki w wieku 7 lat została wciągnięta do sekty satanistów w nadmorskim miasteczku Kidwelly, w zachodniej Walii, w Wielkiej Brytanii. Od 11 roku życia była zmuszana do prostytucji. Matka wciągnęła swoją córkę do satanistycznej sekty, gdy Annabelle Forest miała 7 lat. Początkowo była tylko obserwatorem rytualnych obrzędów, jednak w wieku 11 lat została zgwałcona przez przywódcę grupy Colina Batley’a - byłego ochroniarza z Tesco. Od tego czasu regularnie brała udział w orgiach. Ponadto, zmuszano ją do prostytucji, w celu pozyskania pieniędzy na funkcjonowanie sekty. Łącznie, Annabelle Forest uprawiała seks z ponad 1800 mężczyznami. 

Annabelle Forest nie była jedynym dzieckiem wykorzystywanym przez sektę. To samo spotykało potomków innych członków czarnoksięskiej, satanicznej grupy Aleistera Crowleya. Przywódcy sekty czarnomagicznej przymusowe orgie utożsamiali tym, że seks jest rodzajem testu, który umożliwia zyskanie przychylności demona. Dziewczynie udało się uciec dopiero w wieku 18 lat, po tym jak urodziła dziecko przywódcy satanistów. Zgłosiła sprawę na policję, która aresztowała zarówno jej matkę, jak i przywódcę sekty oraz pozostałych członków. O swoich przeżyciach dziewczyna napisała w książce. Wszystkie te wydarzenia miały miejsce w jednym z domów przy spokojnej ulicy jednego z walijskich miast w Wielkiej Brytanii. - Byłam uczennicą w dzień i niewolnicą seksualną w nocy - pisze Annabelle. - Było tak źle, że w pewnym momencie próbowałam odebrać sobie życie. 


Matka Annabell Forest była członkinią czarnomagicznej sekty satanistów Aleistera Crowleya, do której wciągnęła także zaledwie 7-letnią córkę. Dziewczynka była zmuszana do udziału w obrzędach, które kończyły się seksualnymi orgiami! Miały być one testem na sprawdzenie przychylności szatana. Annabell najpierw tylko obserwowała straszne sceny, ale gdy skończyła 11 lat została zgwałcona przez czarnoksięskiego przywódcę sekty Colina Batley'a i od tego momentu musiała brać czynny udział w obrzędach! Pedofile-sataniści uprawiając czarnoksięstwo, czarną magię czy raczej demoniczną pseudomagię wykorzystywali dzieci członków sekty, a mała Annabell przymusowo uprawiała seks z prawie 2 tysiącami mężczyzn! 

Była zmuszana do udziału w grupowym seksie wraz z innymi dziećmi członków sekty wyznawców Aleistera Crowleya. Mało tego, nastolatkę wykorzystywano do tego, by zbierała pieniądze na działanie satanistów, oczywiście jako prostytutka. W sumie spedofilowana przez satanistów Annabell musiała uprawiać seks niemal z dwoma tysiącami mężczyzn, a dokładnie ponad 1800. Teraz swoje koszmarne przeżycia opisała w książce, donosi news.com.au czy dailymail.co.uk. Jak napisała jej matka to wcielenie zła, a tego jak bardzo ja skrzywdziła nigdy nie zapomni. Dziewczynie udało się uciec z tego piekła, gdy miała 18 lat. Dzięki jej zgłoszeniu na policje udało się aresztować matkę oraz przywódcę sekty i innych członków, dobrze znanych polskim satanistom z licznych zlotów i wspólnych z brytyjskimi satanistami obrzędów. 

Elaine Batley, biseksualna żona przywódcy kościoła satanistycznego w Walii oraz biseksualna prostytutka Sheila Millar będąca częstym gościem w domu Batley'ów także są współwinne zbrodni molestowania i przemocy seksualnej na wielu dzieciach w tej satanistycznej grupie. Zgodnie z brytyjskim prawem, w 2011 roku, przez sądem Swansea Crown Court, matka Annabell otrzymała 11 lat więzienia, a szef satanistycznej sekty Aleistera Crowleya otrzymał wyrok bezterminowy ze wskazaniem iż musi spędzić w więzieniu przynajmniej 12 lat, chociaż oskarżenie domagało się znacznie wyższego wyroku minimalnego, 22 lat. Elaine Batley - biseksualna żona zwyrodnialca dostała 8 lat więzienia. Prostytutka satanistka Shelly Millar została skazana na 5 lat więzienia. Wszystkie skazane osoby oraz inni członkowie kultu mieli na ciele charakterystyczne tatuaże satanistyczne po których rozpoznaje się ich stopień deprawacji i udziału w brutalnych orgiach. Annabell powiedziała, że zła jakie wyrządziła jej matka nie zapomni do końca życia i że jest to zła, najgorsza matka jaka mogła się trafić komukolwiek. Dodatkowo matka ćpunka i satanistyczny kapłan zostali zobligowani do leczenia się z uzależnienia od narkotyków. Oto do czego jest zdolna matka ćpunka, prostytutka i satanistka w jednej osobie. Wydający wyrok sędzia Paul Thomas QC ze Swansea Crown Court powiedział do pedofilskiego satanisty: "Ty nigdy nie powinieneś wyjść na wolność" ("You may never be released"). 

Catrina Jeffrey miała wielkiego pecha - ledwie zaczęła chodzić do szkoły, gdy została wysłana aby mieszkać u swego wujostwa, Elaine i Colin Batley - satanistycznej pary uprawiającej pedofilię i wszelkie zwyrodniałe orgie seksualne. Miała nadzieję na lepszy dom i kochającą rodzinę zastępczą do której została skierowana. Tymczasem została brutalnie zgwałcona przez rodziców zastępczych mając zaledwie sześć latek. Rodzice zastępczy jako sataniści zapraszali innych członków zboczonego seksualnie kultu aby swobodnie uprawiali seks z Katriną. Przywódcy satanistów grozili dziewczynce, że zostanie zamordowana przez członków kościoła satanistycznego, jeśli komukolwiek o tym powie. Od 12-tego roku życia była gwałcona na różne udziwnione sposoby, we wszystkie otwory ciała przez wielu członków zwyrodniałego satanistycznego kultu Aleistera Crowleya, a Elaine i Colin Batley traktowali ją jako seks zabawkę dla swoich gości. Catrina była więziona aż do 23 roku życia, a w wieku 15 do 23 roku musiała współżyć seksualnie przynajmniej z 12-toma osobami miesięcznie. Została zmuszona do małżeństwa w ramach kościoła satanistycznego, urodzenia trzech dzieci, nie mając pojęcia nawet kto jest ojcem pierwszego z jej dzieci. W wieku lat 24 w brawurowy sposób uciekła z sekty satanistów, gdzie była więziona i odważnie złożyła zeznania przeciwko sekcie crowleyowców oraz swojemu zwyrodniałemu wujostwu, chociaż groziła i nadal grozi jej śmierć z rąk członków tego satanistycznego kultu walijskiego. Horror Catriny rozpoczął się gdy miała 2 latka, a jej ojczym Vincent Barden zaczął ją gwałcić. Rodzina zastępcza u wujostwa miała być początkiem nowego życia, była jednak początkiem jeszcze większego koszmaru. 

Ideologia satanistycznej grupy zasadzała się na Księdze Prawa czyli "the Book of the Law" napisanej przez satanistę Aleister'a Crowley'a - jednego z najgłupszych i najbardziej szkodliwych bełkoczących narkomanów jacy chodzili po tej ziemi. Z satanistycznym kultem i jego seksualnymi orgiami w których brało udział więcej dzieci związanych było sporo osób mieszkających w sąsiedztwie tworząc coś w rodzaju satanistycznej komuny, satanistycznego osiedla. Wiele kolejnych spraw jest w toku i prowadzonych jest wiele dalszych śledztw o wykorzystywanie seksualne dzieci i zmuszanie do prostytucji w satanistycznej sekcie crowleyowców kierowanej przez zręcznego psychomanipulanta i psychopatę - zboczonego seksualnie pedofila, który za swym ideologicznym mentorem uważa iż dzieci są jedynie seksualnymi przedmiotami dla zaspokajania hedonistycznych zachcianek takich bydlaków jak on sam i jego satanistyczna sekta pedofilska. 

Film o zboczonych pedofilskich satanistach w Walli w języku angielskim: 


Annabelle, która mieszka teraz w Północne Anglii, opisała chronologicznie horror swojego dzieciństwa w książce pod tytułem 'The Devil on The Doorstep: My Escape from a Satanic Sex Cult'. Wzywa także społeczności osiedlowe do bacznego przyglądania się temu jakie potworne horrory dzieją się w domach sąsiadów i jak bardzo mogą cierpieć dzieci z sąsiedztwa mając rodziców w potwornych satanistyczno-orgiastycznych sektach. Jeśli chociaż jedno dziecko uwolnimy od takich straszliwych horrorów - świat będzie lepszy. Colin Batley jak na satanistę przystało jest też wielkim przeciwnikiem aborcji - a dziewczynkom, które zaszły w ciąże nakazywał urodzenie dziecka, gdyż wedle nauk Aleistera Crowleya, dziecko należy do kościoła satanistycznego, a nie do matki. Taka jest też ideologia wszelkich sekt satanistycznych, a ich szczególnym znakiem - zakaz aborcji, bo dziecko należy do kościoła lub demona, a nie do matki. Satanista Batley z początkiem lat 90-tych XX wieku stworzył swoją pozycję w kościele satanistycznym w celu seksualnego wykorzystywania i gwałcenia chłopców oraz dziewczynek oraz życia z prostytucji, także z dziecięcej prostytucji. Tak działają kluby satanistyczne na całym świecie, nie tylko w najbardziej zboczonej pod tym względzie Ameryce. 

Satanista Aleister Crowley nazywający sam siebie "Wielką Bestią" był biseksualistą, zwolennikiem swobodnego uprawiania prostytucji i pedofilii, narkomanem uzależnionym od heroiny - co jak widać skutkuje totalnym ogłupieniem i nasileniem wszelkich zboczonych żądz o chorobliwym charakterze. Istotą satanizmu jest uprawianie wszelkich zboczeń i zwyrodnień seksualnych, nieograniczona swoboda seksualna bez względu na wiek i płeć, a nawet gatunek czyli totalne zwyrodnienie moralne prowadzące do tysięcy poważnych tragedii. Aleister Crowley często wspominał oraz pisał, że nawiązuje do seksualnych obyczajów Rzymu (Roma) i Cesarstwa Rzymskiego, gdzie prostytucja, gwałty na dzieciach i zwierzętach, sodomia, kazirodztwo,  pederastia i pedofilia były na porządku dziennym. Obsesyjne czytanie tekstów zwyrodnialców takich jak Aleister Crowley może wskazywać, że mamy do czynienia z kimś, kto łatwo ulega dewiacjom i zboczeniom i wymaga profilaktycznej terapii psychiatrycznej. 

Aleister Crowley - narkoman, pedofil, biseksualista, satanista
Walia uważana jest za jedno z ciemniejszych miejsc Wielkiej Brytanii, gdyż afer związanych z pedofilią i przemocą seksualną oraz podobnych grup satanistycznych jest tam znacznie więcej niż w innych regionach imperium korony brytyjskiej. Tamtejsze społeczeństwo jest autystyczne, nie interesuje się sąsiadami i nawet policja nie wtrąca się w to, co dzieje się w domach, a skarżące się na przemoc seksualną ofiary straszy karami za pomówienia i odsyła po twarde dowody, które mają zdobyć samemu, co w przypadku dzieci i osób biednych jest zupełnie nierealne. Brytyjczycy uważają wyrok na matce i przywódcy sekty satanistycznej za żart z prawa i domagają się dla zwyrodnialców bezwzględnego dożywocia! 

Sąd wydający wyrok nie zostawił suchej nitki także na Carmarthenshire Social Services, który wiedział o nadużyciach seksualnych w satanistycznej sekcie, znał przynajmniej pięć ofiar zboczonego przywódcy satanistów, ale nie podjął żadnych działań wykazując się patologiczną tolerancją dla zboczeń pedofilskich i przemocy seksualnej Batley'a. Jak widać satanistyczna filozofia swobodnego uprawiania seksu bez barier płci i wieku wedle zasady 'czyńcie swoją wolę', prowadzi do najgorszych patologii i wynaturzeń, do zbrodni której korzeniem i fundamentem jest zwyrodniały narkoman, zwykły ćpun i zboczeniec seksualny zapisujący swoje zwidy i urojenia - Aleister Crowley, który dodatkowo nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego ze starożytnym okultyzmem, ezoteryką, białą magią ani sekretnymi stowarzyszeniami iluminatów. 

Warto dodać, że przynależność Batley'a i jego lokalnej grupy do wielu międzynarodowych organizacji satanistycznych zniknęła, została wymazana na przełomie roku 2010 i 2011 ze kilkudziesięciu stron internetowych, kiedy zapowiadało się na surowy wyrok za całokształt jego demonicznej, satanicznej działalności. Liderzy światowego satanizmu dobrze dbają o poprawny politycznie image swoich zboczonych seksualnie organizacji. 


Rodzina satanistów drewnianą łyżką wydłubała oczy 5-latkowi!


Rodzina satanistów w Meksyku wydłubała oczy 5-latkowi, bo ten podczas mrocznego rytuału nie chciał zamknąć oczu! Po dwóch latach po tym zdarzeniu z 2012 roku sąd skazał ich w końcu na 30 lat więzienia! Jako dziecko, 5-letni Fernando Caleb Alvarado Rios został okaleczony przez krewnych podczas satanistycznego rytuału w z gruntu katolickiej miejscowości Nezahualcoyotl. Jego rodzina próbowała wezwać szatana i inne demony, a w czasie diabolicznego rytuału kazała chłopcu zamknąć oczy. Chłopiec był przerażony, nie chciał tego zrobić. Wtedy podbiegła do niego matka i zaczęła wydłubywać mu oczy drewnianą łyżką! Pomogła jej cała rodzina związana z meksykańskim kultem satanistycznym.

Szatan, diabeł - źródło zbrodni i zboczeń
- Zaniepokoiły nas głośne śpiewy i dochodzące z domu krzyki. Kiedy zobaczyliśmy co się dzieje, natychmiast zadzwoniliśmy po policję - mówili sąsiedzi, którzy mieszkali tuż obok satanizmem Aleistera Crowleya obłąkanej rodziny. 

Policjant, który przybył na miejsce, powiedział, że musiał trzymać rodzinę satanistów Aleistera Crowleya na muszce, aby ci nie zrobili jeszcze większej krzywdy dziecku. Sąd w Meksyku skazał rodzinę satanistów na 30 lat więzienia za ten pozbawienie oczu 5-latka. Wiele osób jednak uważa, że powinni dostać dożywocie! Tak się niestety kończy głupota ćpania narkotyków halucynogennych podpartych obłąkaną ideologią satanisty Aleistera Crowleya- narkomana uzależnionego od heroiny i zboczeńca seksualnego.

Chłopiec powoli dochodzi do siebie po tragedii, do której doszło w 2012 roku. Otrzymał protezy oczne i zyskał opiekę specjalistów. 


Szatan kazał jej mordować: zabiła 20 osób i przestała liczyć! 


Nastoletnia satanistka przed amerykańskim sądem! Miranda Barbour (19 l.) przyznała się do ponad 20 zabójstw, a dokładnie do 22 rytualnych egzekucji. Jak sama stwierdziła, ofiar było więcej, ale po pewnym czasie już nie miała ochoty ich liczyć. Cicha, niepozorna, kto by pomyślał, że Miranda Barbour z Pensylwanii to jedna z najbardziej krwawych zabójczyń i satanistek w dziejach USA?!

Miranda Barbour - satanistka morderczyni z USA
Na ścieżkę zbrodni satanistycznych wstąpiła, gdy miała zaledwie 13 lat. Uciekła wtedy z domu i wstąpiła do sekty satanistów Aleistera Crowleya na Alasce w USA. By móc dołączyć do grupy, musiała kogoś zabić - tak się w USA rutynowo przyjmuje do satanistycznych sekt, chociaż w wielu grupach na poczatek wystarczy zabić jakieś zwierzę w spektakularny sposób. Zrobiła to z zimną krwią, a potem przyszły kolejne mordy. Miranda Barbour zjeździła pół Ameryki, zabijając przypadkowe osoby z powodu obłąkanej żądzy mordu w jaką wpadła za sprawą satanistycznej ideologii Aleistera Crowleya. Wpadła, gdy wraz z poślubionym w międzyczasie Elytte Barbourem (22 l.) chcieli uczcić rocznicę ślubu. Zwabiła do domu poznanego w Internecie Troya LaFerrarę (†42 l.). Obiecała mu seks celem zwabienia na rytuał ofiarny, gdzie wspólnie z mężem satanistą zadźgali ofiarę nożem zadając kilkanaście dźgnięć. 42-letniego mężczyznę zabiła wraz ze swoim mężem. Został pchnięty nożem około dwudziestu razy, jak poinformowała amerykańska policja. 

Miranda Barbour podczas wywiadu bardzo dokładnie opowiedziała dziennikarzowi w jaki sposób, wraz z mężem, dokonała mordu na mieszkańcu Pensylwanii. Według jego relacji, kobieta zadźgała go nożem, gdy ten siedział na przednim siedzeniu ze sznurem na szyli, który zaciskał ofierze jej mąż, 22-letni Elytte Barbour. Za ten czyn obu sprawcom mordu grozi kara śmierci. Barbour, która podczas udzielania wywiadu wyglądała na osobę bardzo spokojną i była niesamowicie uprzejmą – jak wynika z relacji dziennikarza – powiedziała, że nie ma wyrzutów sumienia za to co zrobiła, ponieważ pozbawiła życia samych "złych ludzi". Poza tym oświadczyła, że nie chciałaby wychodzić na wolność, ponieważ na pewno zabijałaby na nowo. Adwokaci chcą, aby śledczy przeprowadzili badania psychiatryczne zarówno kobiety, jak i jej męża. Trzy tygodnie przed zabiciem ostatniej ofiary Barbourowie przeprowadzili się z bezpiecznej dla nich Północnej Karoliny do Pensylwanii, gdzie wpadli przy pierwszym mordzie rytualnym.

Kobieta stanęła przed sądem właśnie za ten czyn. Na sali sądowej wyznała, że zabiła dziesiątki innych ludzi, a przestała ich liczyć, gdy liczba ofiar przekroczyła 20. - Jeśli mnie wypuścicie, dalej będę zabijać - zapowiedziała zwyrodniała satanistyczna nastolatka. Twierdzi, że zabiła jeszcze przynajmniej 22 osób w różnych częściach USA: na Alasce, w Kalifornii, Teksasie i Karolinie Północnej. Wskazała miejsca dokonania zbrodni oraz ukrycia zwłok lub sposób ich utylizacji. „Gdy doszłam do 22, zatrzymałam się” – powiedziała w wywiadzie, który został opublikowany na stronie internetowej gazety Daily Item z Sunbury. Niektórzy dziennikarze w USA radzą satanistom poszukującym ludzi na ofiarę, aby zabijali pedofilów, zboczeńców, gwałcicieli, morderców, osób które chcą popełnić samobójstwo, ale jak widać z zachowań środowiska - nie jest to preferowany sposób składania ofiar z ludzi, chociaż byłby znacznie mniej szkodliwy społecznie, a nawet czasami pożyteczny.

I tacy to rozmaici sataniści oraz satanistki znieważają, oczrniają i potępiają Iluminatów w Internecie na swoich satanistycznych stronach i portalach czarnoksięskich. ================================ 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz