środa, 12 czerwca 2019

Galaktyczna Federacja Światła

Galaktyczna Federacja Światła - Duchowa Hierarchia Mistrzów Mądrości


Aktualna Galaktyczna Federacja Światła została wedle mitów utworzona ponad 4,5 miliona lat temu (w poprzedniej Wielkiej Judze) aby zapobiec dominacji i wykorzystaniu naszej Galaktyki przez międzywymiarowe siły ciemności (zło imperialne) z planów astralnych, a także mentalnych i eterycznych. Obecnie w jej skład wchodzi ponad 200 tysiecy członków – gwiezdnych nacji, konfederacji i związków (głównie lokalnych układów planetarnych).

Galaktyczna Federacja jest najstarszą Federacją w znanym nam Wszechświecie, została utworzona pod koniec I wojny galaktycznej, która toczyła się bardzo dawno temu między konstelacją Lyra i istotami zwanymi – Reptilianami, Felinami i Karianami. Od tej wojny, ci co przeżyli zadecydowali, że muszą ustanowić jakieś rozwiązanie aby rozstrzygać spory w taki sposób by nie dochodziło do wielkiego niszczenia inteligentnych istot zwanych ludźmi na Avalonie – pierwszej Ziemi.

Galaktyczna Federacja Światła - Hierarchia Mistrzów Mądrości

Około 40% Federacji Światła to rasy humanoidalne natomiast pozostała część to różne formy odczuwających Istot/Bytów. Większość członków Galaktycznej Federacji Światła reprezentuje w pełni Świadome Istoty.

Galaktyczna Federacja Światła została założona z Lyrian i Oriończyków. Ich pierwszym okrętem flagowym był Pelegai, jeden z nielicznych statków kosmicznych (eterycznych) nienaruszonych podczas tej wojny. Wojna miała bardzo dramatyczny przebieg i długo po niej Wszechświat musiał goić rany. Z biegiem czasu Galaktyczna Federacja Światła bardzo się wzmocniła. Za Ziemię jest odpowiedzialna Galaktyczna Federacja z Plejad ulokowana na Syriuszu.

Istoty znane ziemianom jako Galaktyczna Federacja Światła planują ujawnienie się ludzkości. Większość ludzi nie ma pojęcia, czym jest Galaktyczna Federacja Światła. Termin ten w duchowości i ezoteryzmie pojawił się wraz z serią fantastycznych filmów i książek z podtekstem duchowym znanych jako Gwiezdne Wojny czyli w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. W XXI wieku termin Federacja Galaktyczna szeroko wykorzystywany w grupach i nurtach związanych z New Age (Nju Ejdż), Nowym Wiekiem Ludzkości i Nowym Millenium, Trzecim Tysiącleciem.

Termin Unia Glaktyczna lub Federacja Galatyczna pojawił się w połowie XX wieku w dziełach Donalda E. Keyhoe, a także w publikacjach Geralda Hearda i Franca Scully. Terminologia i idee nie miały zbyt wielu fanów, jednak z czasem połączyły się z niektórymi naukami mistycznymi oraz parareligijnymi. Historie typu Science Fiction często zazębiają się z polem mistyki i duchowości, światem magii i nauk metafizycznych, co nie zawsze wychodzi na dobre. W konteście latających talerzy i spodziwanych wizyt kosmitów z Galaktyki na Ziemi pisze o tym Urania nr 9/1959...


Galaktyczna Federacja Niezależnych Sojuszów 


Galaktyczna Federacja Niezależnych Sojuszów (także Sojusz Galaktyczny) – to rząd w fikcyjnej Galaktyce Gwiezdnych wojen, utworzony około 26 lat ABY.

Około 25 lat ABY rozpoczęła się inwazja Yuuzhan Vongów na Galaktykę. W krótkim czasie flota Nowej Republiki została rozbita, a jej rząd stanął w obliczu zniszczenia całego inteligentnego życia w Galaktyce. Vongowie zmierzali w tym czasie w kierunku Coruscant. Kiedy rozpoczęła się wielka bitwa na orbicie tej planety, rząd Nowej Republiki znalazł się w stanie rozpadu. Zapanowała anarchia. Flota przegrała bitwę i wycofała się na Borleias. Większość członków rządu zginęła lub zaginęła.

W tej sytuacji najwyżsi dowódcy wojskowi, znajdujący się na Borleias, zadecydowali o utworzeniu nowego rządu, Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów, która miała kontynuować walkę z Vongami. Z czasem jej przywódcą został Cal Omas, pochodzący z Alderaanu. Podstawowym zadaniem, jakie sobie postawiono, było odparcie ataku Yuuzhan Vongów. Federacja dysponowała większością tych jednostek Nowej Republiki, które przetrwała dotychczasowe bitwy, a po zawarciu sojuszu z admirałem Pellaeonem - także siłami Resztek Imperium.

Po dłuższej kampanii wojennej, siłom Federacji udało się doprowadzić do wielkiego zwycięstwa nad Vongami w przestworzach Yuuzhan'tar (dawniej Coruscant) i zawarcia z nimi pokoju. Przed rządem stanęło jednak niezmiernie trudne zadanie odbudowania zniszczonych światów Galaktyki. Stolicą Sojuszu został tymczasowo Denon.

Należy pamiętać, że inspiracje do tych historii pochodzą z dawnych legend i baśni oraz mistycznej wiedzy o walce sił ciemności przeciwko siłom światła, o walce zła przeciwko dobru jaka od niepamiętnyach czasów w cyklach toczy się na naszej planecie Ziemi i na wielu innych planetach w dostępnym kosmosie, w tym w subtelniejszych sferach istnienia na tak zwanych planach eterycznych, astralnych i mentalnych.


Galaktyczna Federacja - Duchowa Hierarchia 


Galaktyczna Federacja jest luźną konfederacją zjednoczonych pozytywnych cywilizacji w tej Galaktyce, takich jak Plejadianie, Sirianie, Arkturianie… Jej liderzy są Wniebowstąpionymi Mistrzami, istotami, które żyją w oświeconym stanie świadomości. Na tej planecie, Galaktyczna Konfederacja znana jest pod wieloma nazwami: Galaktyczna Federacja, Galaktyczna Federacja Światła, Galaktyczna Konfederacja Planet, Galaktyczna Federacja Planet, Zjednoczona Federacja Planet… Wszystkie te nazwy opisują tę samą, pozytywną grupę zwaną w tradycyjnej ezoteryce i mistyce Duchową Hierarchią Mistrzów Mądrości.

Zarówno nazwa Galaktyczna Federacja i Galaktyczna Federacja Światła opisuję tę samą pozytywną grupę. Istnieje wiele istot na tej planecie, które twierdzą, że mają kontakt z tą pozytywną grupą wysoko uduchowionych i wtajemniczonych istot duchowych, mistycznych i magicznych. Jest to prawdą pod warunkiem, że dana osoba, rzeczywiście jest Uczniem Duchowym któregoś z wielkich Mistrzów Mądrości Duchowej Hierarchii zwanej także Wielką Białą Lożą lub Wielkim Białym Braterstwem Mistrzów Mądrości.

Galaktyczna Federacja Światła - Posiada Własne Kanały TV na YouTube

Galaktyczna Konfederacja, a ściślej Duchowa Hierarchia Mistrzów Mądrości Logosu Planety Ziemi której głównym zadaniem jest uwolnić Ziemię z ucisku sił ciemności, od poczatku istnienia ludzkości zajmuje się prowadzeniem ochrony mieszkańców Planety Ziemia od wpływów sił demonicznych, sił ciemności i mroku, sił planetarnego i kosmicznego satanizmu. Wielu Mistrzów Mądrości, Mistrzów Wniebowstąpionych, jak Saint Germain, Kuthumi, Djhwalkhul, El Moryah, Gautama Buddha, Spitama Zaratusztra, Manu Waiwaswata, Pitagoras z Samos, Apoloniusz z Tiany czy Mag Athenor należy do tej wspaniałej grupy w pełni przebudzonych i oświeconych duchowo istot stojących po stronie Światła, Prawdy i Oświecenia.

Galaktyczna Konfederacja w stosownym czasie przyjdzie i wyzwoli planetę od wpływu sił ciemności, niezależnie od wszystkich zagrożeń i okrucieństw ze strony satanistycznych sił ciemności i mroku jakie mogą spotkać jej przedstawicieli na Ziemi. Większość telepatycznych wiadomości i przekazów channelingowych od Mistrzów Duchowej Hierarchii czyli Galaktycznej Konfederacji jest przechwytywana i zniekształcana przez demoniczne byty ciemności i ich czarnoksięskie technologie na mentalnych, astralnych i eterycznych planach otaczających Ziemię. Następnie demony i szatany wstawiają wiadomości, które wyglądają na pełne miłości i światła na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości są złośliwymi zniekształceniami prawdziwych wieści ze sfery świadomości Mistrzów Duchowej Hierarchii. Przekazy channelingowe kontaktowców są zmieszane z dezinformacją sił ciemności, co stworza wiele zamieszania wśród Pracowników Światła na temat Galaktycznej Konfederacji czyli Hierachii Mistrzów Mądrości, Wniebowstąpionych. Większość channelerów czy kontaktowców  wydaje się być w pełni oddanych dla Światła Bożego i Mistrzów Madrości, nie są jednak w stanie po prostu przeniknąć przez zasłony ciemności, którą stworzyły demoniczne siły ciemności i mroku.

Zdecydowana większość channelerów i kontraktowców dla Galaktycznej Konfederacji poddawana jest  intensywnemu i brutalnemu programowaniu umysłu i poprzez ciemne siły satanistyczne z podziemnych sfer patalowych (upadłych) już od lat 90-tych XX wieku. Ich umysły zostały rozszczepione i umieszczono w nich dezinformacje na temat Galaktycznej Konfederacji zmieniając osobowość tych kontaktowców i channelerów. Poprzez te procesy, siły ciemności produkują wielkie zwiedzenie i oszustwo, celowo pomijając informacje o żyjących na Ziemi wysłannikach Duchowej Hierarchii Mistrzów Mądrości - Federacji Światła - wysłannikach, którzy są Uczniami Mistrzów Mądrości, takich jak Djhwalkhul, El Moryah, Saint Germain i innych. Zamiast polegać na channelingach i kontaktowcach, ludzie sympatyzujący z Galaktyczną Federacją Światła powinni poszukać wysłanników GFŚ, wysłanników Duchowej Hierarchii Mistrzów Mądrości.

Galaktyczna Federacja - Duchowa Hierarchia zajmuje się wieloma kwestiami, w tym demaskowaniem niecnych planów sił ciemności i mroku (ciemnych energii) wobec ludzkości, które są knute i realizowane potajemnie przez siły ciemności oraz w ciemnych uysłach sług ciemności i światowego satanizmu. Każdy człowiek powinien mieć świadomość życia w zniewoleniu, bo tylko wtedy jest się on w stanie uwolnić, osiągnąć opisywane przez Gautama Buddę wyzwolenie z kołowrotu samsary, a przez Jezusa Chrystusa opisywane jako zbawienie. Powszechna akceptacja Galaktycznej Federacji czyli Hierarchii Mistrzów Mądrości pomoże przyspieszyć wielki proces wyzwalania dusz ludzkich, zwłaszcza, że w sferze okołoziemskiej ciągle toczą się walki sił ciemności przeciwko siłom światłości, i krok po kroku ciemni oddają władzę, chociaż czasem coś odzyskują. Ten proces ma miejsce na Ziemi, o czym jeszcze massmedia milczą, ale zbyt długo nie dadzą rady tego ukrywać, chociaż jest to trudne do pojęcia dla materialnych umysłów.

Jednym z najlepszych wykładów nauk na temat Duchowej Hierarchii Mistrzów Mądrości jest cykl publikacji Alicji A. Bailey z pierwszej połowy XX wieku - jednym z najlepszych bo w praktyce prawie nieskażonych przez siły ciemności, gdyż była Uczennicą Duchową jednego z Wielkich Mistrzów Federacji Światła, Duchowej Hierarchii. Przekazem praktycznym nauki i praktyki dla sympatyków są także dzieła Agni Jogi Heleny Roerich. To materiały podstawowe jakie warto studiować aby mieć dobry obraz nauk Mistrzów Federacji Światła i nie zatruwać się channelingami i przekazami kontaktowców z lat 90-tych XX wieku i późniejszych, którzy w większości przypadków są zatruci wpływami demonicznymi z planu astralnego przez szalejące tam odwetowo ciemne siły demonów i reptiliańskich istot gadzich (ciemnych stworów astralnych).

Prawdziwi Mistrzowie Duchowej Hierarchii, Przebudzeni i Oświeceni, Buddowie - nie zajmują się szerzeniem tandetnego zatrucia umysłu jakiego dokonują ciemne siły satanistyczne odmieniając słowo "miłość" przez wszystkie przypadki i redukując wzniosłe filozofie oraz nauki duchowe do słowa "miłość" blisko kojarzonego z seksem. Takie działania są doskonale znane jako "bombardowanie miłością" (ang. love bombing) i zawsze wskazują na toksyczne ciemne siły redukcjonistyczne. Wzniołsych nauk i duchowych filozofii ani wiedzy mistyczno-magicznej się nie upraszcza ani nie dostosowuje do współczesnego człowieka. Nauki Odwieczne mają tę cechę, że są uniwersalne dla całej ludzkości przez wiele milionów lat, nie podlegają redukcji ani upraszczaniu. Nie są też przekazywane w pierwszej osobie liczby pojedynczej, co oznacza, że Mistrzowie Mądrości nie operują w przekazach przez "ja", "mój", "moje". Wiedząc o tym, takie trzy podstawowe rzeczy, na pewno łatwo odróżnimy mroczny śmieciowy bełkot satanistyczny nadany przez demony astralnych sił ciemności rozmaitym tandetnym channelingowcom i kontaktowcom "urodzonym pod ciemną gwiazdą". Podleganie pod silne wpływy sił ciemności zwykle widać w horoskopach urodzeniowych, które ciemni bardzo ukrywają.

Warto także pamiętać, że Mistrzowie Wniebowstąpieni, Duchowa Hierarchia Mistrzów Mądrości, Mistrzowie Galaktycznej Federacji Światła, należący oprócz Ziemskiej Planetarnej Białej Loży do Białej Loży Syriusza oraz do Wielkiej Białej Loży Plejad lub Rady Mistrzów Andromedy, są znanym od milionów lat Świętym Zakonem Iluminatów, Obcowaniem Świętych, Radą Buddhów i Bodhisattów, Wielką Hierarchią Magów, Wielkim Bractwem Gnozy etc. I wszystkie te terminy z najwyższą czcią i oddaniem używamy zamiennie, zawsze i wszędzie.

O tym jak rozpoznawać satanistyczne siły ciemności i jej zwiedzonych channelingowców i kontaktowców oraz opętańców poczytaj w artykule o tym jak rozpoznawać satanistów (siły ciemności).

Jak rozpoznać satanistów - poradnik: 

https://illuminati-oswieceni.blogspot.com/2018/01/jak-rozpoznac-satanistow-poradnik.html

Jednoczymy się z Galaktyczną Federacją Światła - z Mistrzami Mądrości Duchowej Hierarchii.

Mistrz Duchowej Hierarchii Wniebowstąpionych - Spitama Zaratusztra Brak komentarzy:

Prześlij komentarz